Jak nakupovat...

 

Několik vět, jak je možné produkty získat:

E-KNIHY: Vyberte si v záložce KNIHY jednu nebo více titulů e-knih. Dále je třeba vyplnit objednávku v záložce OBJEDNÁVKA. U e-knih je třeba zaplatit po odeslání objednávky částku na účet, jehož číslo je v záložce KONTAKT. Do poznámky (zprávy pro příjemce) zapiště své příjmení, aby bylo jasné, že platba je od Vás. Následně po zaúčtování Vaší platby zašlu vybrané e-knihy na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli v objednávce. Zasílám oba formáty (epub i mobi).  

KLASICKÉ PAPÍROVÉ KNIHY: Vyberte si v záložce KNIHY jednen nebo více titulů knih. Dále je třeba pozorně vyplnit objednávku v záložce OBJEDNÁVKA. Knihy jsou buď klasické lepené s laminovou barevnou obálkou (vazba V2) nebo šité s pevnou tvrdou vazbou (vazba V8). Výběr je na Vás. U knih je na výběr buď A) dobírka, kdy Vám zašlu zboží na adresu, uvedenou v objednávce na dobírku. (příplatek za běžné poštovné a dobírku je celkem cca 62,- Kč), nebo za B) platba předem na účet, jehož číslo je v záložce KONTAKT. Do poznámky (zprávy pro příjemce) zapiště své příjmení, aby bylo jasné, že platba je od Vás. V tomto případě Vám bude zboží, po připsání částky na účet, doručeno pouze za poštovné cenného psaní cca 50,- Kč). Výjimečně je možný po telefonické domluvě i osobní odběr.

AUDIO KNIHY: Vyberte si v záložce KNIHY jeden nebo více titulů audio knih. Audio knihy jsou čtené knihy zasílané ve formátu mp3 na DVD (kratší na CD). Audio knihy mohou využít zejména zrakově hendikepovaní občané nebo tělesně hendikepovaní, kteří nemohou číst nebo lidé, kteří nemají čas, či možnost číst. Dále je třeba pozorně vyplnit objednávku v záložce OBJEDNÁVKA. U audio knih je na výběr buď A) dobírka, kdy Vám zašlu zboží na adresu, uvedenou v objednávce na dobírku. (příplatek za běžné poštovné s dobírkou je celkem cca 62,- Kč), nebo za B) platba předem na účet, jehož číslo je v záložce KONTAKT. Do poznámky (zprávy pro příjemce) zapiště své příjmení, aby bylo jasné, že platba je od Vás. V tomto případě Vám bude zboží, po připsání částky na účet, doručeno pouze za poštovné cenného psaní cca 50,- Kč). Výjimečně je možný po telefonické domluvě i osobní odběr.

Při platbě na účet zadejte do textu poznámky (zprávy pro příjemce) vaše jméno a příjmení, aby bylo jasné, že platba je od Vás...

Cena dobírky na Slovensko: 8€, cena cenného psaní na Slovensko:7€

Při nákupu za 500,- Kč a více obdržíte slevu na příští nákup ve výši 15 %

Zanechte nám vzkaz

Místo pro případné stížnosti či pochvaly: